امروز:

هزینه ثبت شرکت در تهران


 
هزینه ثبت شرکت در تهران شامل موارد مختلفی می شود که از آن جمله هزینه اولیه ثبت شرکت ، حق الزحمه ثبت شرکت در اداره ثبت شرکت های تهران ، هزینه بابت باطل کردن تمبر سرمایه، حق الزحمه وکیل ثبت شرکت در تهران ، حق الزحمه چاپ آگهی روزنامه رسمی و مخارج آگهی روزنامه کثیرالانتشار را می توان نام برد.
علاوه بر این مبالغ بر اساس نوع شرکت و اعضای تشکیل دهنده آن و همچنین طرح و موضوع فعالیت ، مخارج ثبت شرکت نیز تفاوت دارد. بناراین هزینه کلی آن در موارد مختلف با هم متفاوت است. به طور مثال هزینه ثبت شرکت بامسئولیت محدود در تهران با هزینه ثبت شرکت سهامی خاص در تهران اختلاف دارد.
هزینه های دریافت موسسات ثبتی و حقوقی به جهت متغیربودن بر ثبت شرکت تاثیرگذار است. لازم است به این نکته توجه شود که ثبت شرکت در شهرهای کوچک در مقایسه با مراکز استان ها و کلان شهرها تفاوت به سزایی دارد. طرح و موضوع فعالیت شرکت نیز بر هزینه های شرکت تاثیر دارد. برای شفافیت این مطلب می توان گفت زمانی که موضوع فعالیت شرکت طولانی باشد و موضوعات زیادی را دربرداشته باشد ؛ به طور حتم هزینه ثبت آن شرکت نیز افزایش پیدا می کند.
نتیجه آنکه:
طبعاَ هزینه های ثبت یک شرکت بیش از هزینه های شروع به فعالیت به صورت شخصی است که باعث برخی تردیدها جهت فعالیت به صورت حقوقی می شود. با این همه ، استفاده از پدیده شرکت تجاری به بازدهی فعالیت اقتصادی حدت بیشتری می دهد و متضمن مزایایی است که فعالیت فردی در بر ندارد، مزایایی چون فراهم شدن سرمایه بیشتر و تجمع تخصص هایی گوناگون برای دستیابی به هدفی واحد و به ویژه محدودیت مسئولیت فعالان تجاری .
لذا ، پس از مدتی فعالیت مفید ، سود کسب شده ناشی از اقدامات تجاری صحیح و اصولی ، هزینه های اولیه خدمات ثبت شرکت را ( که مبلغ چندانی نیست ) پوشش خواهد داد.
شایان ذکر است، اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری تهران و یازده مرجع ثبت شرکت ها و موسسات غیرتجاری زیرمجموعه آن ،وظیفه ثبت شرکت ها و تغییرات شرکت ها را در این استان به عهده دارد.این مراجع ثبتی عبارت است از:
-  مرجع ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری قدس
-  مرجع ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری پیشوا
-  مرجع ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری پردیس
-  مرجع ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری دماوند
-  مرجع ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری رباط کریم
-  مرجع ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری رود هن
-  مرجع ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری پاکدشت
-  مرجع ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری قرچک
-  مرجع ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری شهریار
-  مرجع ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری فیروزکوه
-  مرجع ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری ورامین

مدارک لازم جهت ثبت شرکت در تهران :
- مدارک شناسایی کلیه موسسین شرکت
- گواهی عدم سوء پیشینه موسسین (متقاضیان ثبت تعاونی و موسسات غیر تجاری از این مورد استثنا می باشند).
- مدارک ثبتی شرکت شامل اساسنامه، شرکتنامه و صورتجلسه
- پذیره نویسی سهام برای شرکت های سهامی عام
- گواهی واریز حداقل 35% سرمایه اولیه برای شرکت های سهامی خاص
- ارائه مجوز برای شرکت ها و موسساتی که فعالیتشان به مجوز نیاز دارد.
- ارائه ی مدارک تحصیلی مرتبط برای شرکت هایی که موضوع آنان تخصصی است.
- ارائه ی مدرک تحصیلی مهندسی برای ثبت شرکت های با عنوان مهندسی

چه افرادی می توانند در تهران شرکت ثبت کنند ؟
 کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی اعم از ایرانی و خارجی دارای شرایط ثبت شرکت می باشند و می توانند اقدام به ثبت شرکت نمایند. شایان ذکر است ، دارا بودن سوء پیشینه اشخاص مانعی جهت ثبت شرکت نیست فقط نمی توانند جزء هیئت مدیره، مدیرعامل و یا بازرسین شرکت باشند.
از انتخابتان متشکریم.
موسسه حقوقی فکر برتر، افتخار دارد با استفاده از توان بالای کادر مجرب خود ، در کوتاه ترین زمان ممکن اقدامات حقوقی و ثبتی لازم را جهت ثبت  شرکت، ثبت برند و علامت تجاری ، ثبت طرح صنعتی به عمل آورد.
برای این منظور، می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.


نوشته شده در : چهارشنبه 18 دی 1398  توسط : سامان حسنی.    نظرات() .

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic